slovak ariel club in english about us in english

Čo je to Ariel Klub

Ariel Klub

Slovenský Ariel klub bol založen ý v januári 2013 v Rudinke. Desať rokov neskôr ako náš vzor - Český ariel klub, pretože sme cítili potrebu ukázať svetu, že aj Slováci vedia zachovať krásne stroje pre ďalšie generácie.

Jedná sa iba o skupinu osôb, ktorých spojuje priazeň k značke. Klub nezabezpečuje potrebné dokumenty ani nezastrešuje atestácie.

Členom klubu môže byť každý. Nemusí byť ani vlastníkom Ariela, alebo môže Ariel dlhodobo renovovať, či má len o tieto motocykle záujem.

Slovenský Ariel klub sa nestavia do role posudzovateľa motocyklov. Ak chcete mať svojho Ariela v pôvodnom či zrenovovanom alebo dokonca v upravenom stave, obráťte sa na nás a my sa Vám radi pokúsime pomôcť pri Vašom projekte. Hlavne nech Váš stroj ožije a prináša radosť Vám aj všetkým naokolo.

Mali sme pocit, že na Slovensku nefunguje veteránska inzercia tak ako by mohla, preto sme náš web obohatili o bezplatnú inzerciu pre značku Ariel. Aby ste mohli vyjadriť svoje pocity a aby ste aj nás obohatili o zážitky s Vašim Arielom, zriadili sme odkaz na Facebooku, kde môžete ukladať Vaše zážitkové fotografie. https://www.facebook.com/ArielKlub

Radi uverejníme Vaše príspevky, články, skúsenosti z renovácie, testácie, či len z jazdy s Vašim strojom. Podeľte sa so skúsenosťami s ďalšími z nás a pomôžme jeden druhému dobojovať sa k cieľu každého projektu.


 

Veľa šťastných kilometrov želá Karol Burger, autor projektu.